دوشنبه 27 آبان 1398 - 21 ربيع الأول 1441 - 18 نوامبر 2019
آمار سايت
امروز : 30
ديروز : 17
ماه : 728
تشکيل جلسه ستاد فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ميانه
.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي ،ستاد فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ميانه روز پنجشنبه 12 ارديبهشت در ساعت 11 صبح در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان تشکيل جلسه داد.تقي خلفاپور فرماندار شهرستان ميانه در جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان از خيرين شهرستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر دعوت به همكاري كرد و گفت: با توجه به شرايط امروزي جامعه و هجمه‌هاي خاموش دشمن به سمت سلامت جامعه مي‌طلبد كه با نگاهي نو به مسئله مبارزه با اعتياد پرداخته و نجات يك معتاد را نجات يك شخص نپندارند بلكه نجات يك جامعه بدانند.

وي خاطر نشان كرد: خانواده‌ها به‌عنوان مهم‌ترين و حساس‌ترين ركن جامعه تلاش کنند كه آموزش‌هاي لازم براي روبرو شدن با چالش‌ها وآسيب‌هاي اجتماعي را فرا گرفته و خود را در برابر تهديدات مصون‌سازند.

همچنين در اين جلسه رييس دبيرخانه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربايجان شرقي بر برگزاري جلسات شوراي فرعي اين ستاد و حضور مرتب اعضا در اين جلسات بنابر موقعيت شهرستان ميانه ، پراکندگي و حجم بالاي جمعيت نسبت به ديگر شهرستانها تاکيد کرد.

وي با خطاب به متوليان فرهنگي شهرستان اظهار کرد : مسئولين نهادهاي فرهنگي شهرستان با يد با جديت، آگاه سازي و اطلاع رساني در مدارس، دانشگاه‌ ها و در جمع خانواده ‌ها به امر پيشگيري کمک کرده و در اين راه کوتاهي نکنند.

حجت الاسلام صيادي رئيس اداره تبليغات اسلامي ميانه نيز در اين جلسه حضور داشتند. رئيس اداره تبليغات اسلامي ميانه خاطر نشان کرد : بايد با اين معظل از طريق کارهاي فرهنگي و تبيين حرمت مصرف و خريد و فروش و مضرات ديني و بدني و به دنبال آن طلاق و فروپاشي خانواده ها و اثرا سوء مواد مخدر را در جامعه تبيين و براي درمان آن برنامه ريزي نمود.

نوشته شده در   پنجشنبه 19 ارديبهشت 1392  ساعت  00   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میانه
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید